بنابراین با توجه به محبوبیت و دسترسی آسان به این شبکه ی اجتماعی این شبکه توانسته توجه شرکت ها,بازاریابان و یا خیلی از کسب و کارهای کوچک را به خودش جذب کند. و تقریبا در اکثریت کشورها بلافاصله با شناخته شدن هر چیزی یکسری صحبت ها در مورد آن برنامه,شرکت,سلبریتی و یا هرچیز دیگری را میتوانید در نظر بگیرید, به گوشمان میرسد.

میخواهم مطلب را به اینجا برسانم که اینستاگرام مارکتینگ شبیه هیچ یک از صحبت هایی که درموردش گفته میشود نیست.

اگر بتوانید خود را با سرزمین اینستاگرام آشنا کنید و سوار بر این موج عظیم یه سمت جلو حرکت کنید قطعا ایستادنی در کار نخواهد بود

زیرا با توجه به گسترش این شبکه ی اجتماعی اکثریت جوامع شروع به خرید و فروش صفحات

اینستاگرامی کردند و از این بابت یکسری پلتفرم از جمله socialtradia ایجاد شدند تا در این مسیر

با شما همراه باشند تا به راحتی بتوانید هدفتون را به نمایش بگذارید.

حتما شنیده اید که می گویند عکس پروفایل تان را عوض کنید یا اینکه متن های انگیزشی بنویسید تا شاهد این باشید که سیل عظیمی از مردم جذب اینستاگرام مارکتینگ شما شوند. پیشنهاد می کنم این کار را انجام دهید تا مطمئن شوید که چقدر اشتباه است.


ساعت ۱۰ شب در یک مهمانی اینستاگرامی :

بیایید تصور کنیم در یک مهمانی بسیار بزرگ شرکت کرده ایم. مهمان های آن مهمانی کاربران اینستاگرام هستند.

آنقدر تعداد مهمان ها زیاد است که اگر فریاد هم بزنید کسی صدای شما را نمی شنود.

شما وارد مهمانی می شوید و دوان دوان به سوی میکروفنی که در انتهای سالن است می روید. میکروفن را بر می دارید و ناگهان همه برای چند ثانیه سکوت می کنند.

چه چیزی می خواهید بگویید؟

اکثر افراد با صدای بلند می گویند من بهترین هستم، من کارم را بلد هستم، من ….

از میان حضار شخصی با صدای بلند می گوید : عزیزم، این همه من در این جمع حضور دارند پس لطفا چیزی نگو !

دقیقا همین جاست که احساس می کنید سر افکنده شده اید.

و هر زحمتی که برای اینستاگرام مارکتینگ تان کشیده اید به باد رفته است. شما شاید وقت زیادی را برای تبلیغات و اینستاگرام تان بگذارید اما اگر با استراتژی موثر در دنیای واقعی آشنا نباشید قطعا این سناریو دردناک بارها تکرار خواهد شد.

معرفی برند و کسب و کار در صحنه تبلیغاتی آنلاین که این روزها هیاهوی زیادی به پا کرده، مثل یک بازی شطرنج و پیش بردن آن به سوی پیروزی است. فقط شما هستنید که با انتخاب ابزارهای مناسب می‌توانید مهره‌های خود را درست بچینید و با بازی دادن ‌آن‌ها پیروز میدان باشید. در میان روش‌های تبلیغاتی آنلاین، یکی از بهترین راه‌های کسب درآمد از اینستاگرام با اینفلوئنسر مارکتینگ ایجاد می‌شود.


حالا بیاید در نظر بگیریم برای رفتن یک مسیر درست در این مارکت به چه چیزی نیاز داریم؟


بله,قطعا به یک اینفلوئنسر حرفه ای نیاز مندیم.


اینفلوئنسر به چه کسانی گفته میشود و تاثیر آنها در این مارکت چیست؟


به افراد شناخته شده در این شبکه اجتماعی اینفلوئنسر گفته میشود و البته با توجه به جمله ای که کمی قبل تر گفتم این افراد معروف یا شناخته شده نبودند در پی یادگیری صحیح این شبکه و با استفاده از یک هنر خاص,توانایی بدنی (ورزش حرفه ای),موضوعات جذب کننده(طنز),اشعار زیبا,حرفه هایی کارآمد و با کیفیت(میکاپ آرتیست ها یا شغل هایی که نیاز مردم را برطرف کند و .........

اسم و رسمی برای خود بهم زدند به این دسته از اشخاص اینفلوئنسر گفته میشود که راه و چگونگی کار در اینستاگرام را به خوبی یاد گرفته اند.


استفاده از این افراد تاثیرگذار (اینفلوئنسر) برای معرفی برند، محصول و خدمات یکی از راه‌های بازاریابی است که به آن اینفلوئنسر مارکتینگ می‌گویند.


حالا چرا اینفلوئنسرها از نفوذ خیلی بالایی در میان جوامع برخوردارند؟


زیرا این اشخاص تحت سلطه ی برند خاص ای معرفی نشدند, وابسته به ارگان خاص ای نیستند و از دید مردم برای کسی زحمت نمیکشند, با هوش و استعداد, خود را در قلب های مردم جا کرده اند بنابراین مردم به این اشخاص اعتماد دارند بنابراین شما به راحتی میتوانید برند خود را بخ دست اینفلوئنسرها بسپارید.


با اینفلوئنسرها مخطبان‌تان را شکار کنید

صاحبان یک برند خاص و یا یک کسب و کار میتوانند با استفاده از اینفلوئنسرها بیشتر از پیش خود را به جامعه معرفی کنند,در معرض توجه قرار گرفته و یا ارتباط بهتر ی با افراد معروف بگیرند.


این را باید بدانید براساس مطالعات اخیر، مثلا در توییتر، کاربرها حتی به اینفلوینسرهایی که دوستان‌شان به آن اعتماد کردند، نیز اعتماد می‌کنند و شما با این اعتمادها می‌توانید برند و محصول خود به طور غیرمستقیم معرفی کنید.


بنابراین آمار فروش شما با استفاده از این روند بسیار تغییر خواهد کرد و مطمئنا کسب و کار پرفروش تری خواهید داشت, به توصیه ما گوش کنید و حتما یکی از موفق های جامعه ی دیجیتالی امروزی باشید.

+ |
نوشته شده توسط allen wessinger در شنبه 27 بهمن 1397
تبلیغات متنی
خريد بک لینک انبوه
خرید گیفت کارت
طراحی لوگو
آموزش زبان انگلیسی
Window repair
کولرگازی
Window repair
Tobacco
خرید یخچال ال جی